x
گروه مهاجرتی توریستی سرمایه گذاری مترجمی بازرگانی ام /زد
  • محله کارسیاکا خیبان قبرس شماره:57 طبقه دوم و سوم منطقه آلتین اردو استان اردو کشور ترکیه
  • İNFO@MZMOHAJERAT.COM
  • 8 صبح الی 19 بعد از طهر

به روز رسانی :گروه ام /زد شرکت مهران با ثبت رسمی در کشور ترکیه و مجوز فعالیتی 9797 وزارتخانه مربوطه مجوز ما

Awesome Image

بررسی اجمالی ویزای پزشکی

مشاور برای اخذ ویزای درمانی ترکیه ویزای درمانی ترکیه چقدر اعتبار دارد؟ اعتبار ویزای درمانی ترکیه اغلب با توجه به طول درمان شما، دعوتنامه پزشک و یا بیمارستان و صلاحدید بیمارستان مشخص می شود. برای دریافت ویزای درمانی ترکیه باید به کنسولگری ترکیه در کشور محل زندگیتان مراجعه کنید. با ویزای توریستی ترکیه هم می توانید از خدمات درمانی این کشور استفاده کنید مگر اینکه بخواهید بیشتر از ۹۰ روز در این کشور بمانید که در این صورت به مجوزی جداگانه نیاز دارید. شما می توانید از طریق مشاوره با گروه مهاجرتی مهران ام زد به ترکیه از جزئیات ویزای درمانی این کشور مطلع شوید.

خدمات دعوتنامه پزشکی در ترکیه برای اتباع افغان و ایران

دعوتنامه مدیکال پزشکی
Awesome Image
01
Awesome Image
01

خدمات مدیکال درمانی

نکات مهم اخذ ویزای سلامت ترکیه در زمان درخواست برای اخذ ویزای درمانی ترکیه توجه داشته باشید که ویزایتان بهتر است حداقل ۱ سال اعتبار داشته باشد. مدارکی که ارائه می دهید کامل و بدون ابهام باشد که ریسک ریجکت شدنتان کاهش یابد ارائه دعوتنامه را فراموش نکنید. متناسب با هزینه درمانتان باید تمکن مالی به سفارت ارائه دهید. شخصی که دعوتنامه درمانی برای وی ارسال شده است شخصا باید برای ویزای درمانی ترکیه درخواست دهد.

  • فرآیند پذیرش

    پشتیبانی از ابتدا

فرآیند پذیرش

مدارک و هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای سلامت این کشور ویزای درمانی ترکیه چقدر هزینه دارد؟ ارائه چه مدارکی برای صدور این ویزا لازم است؟ وکیل مهاجرت به ترکیه در پاسخ به این دو سوال اینگونه پاسخ می دهد: (برای اخذ ویزای درمانی ترکیه حداقل باید به ازای هر روز اقامت ۵۰ لیر تمکن مالی ارائه دهید به علاوه صدور این ویزا بین ۵۰ تا ۱۰۰ لیر هزینه دارد. به علاوه هزینه درمان، مشاوره با کارشناس مهاجرتی مهاجرت به ترکیه، اقامت در این کشور و سایر هزینه های جانبی را باید در نظر بگیرید. برای اخذ ویزای درمانی ترکیه ارائه مدارکی همچون شناسنامه و پاسپورت، گواهی تمکن مالی، بیمه مسافرتی، مدارکی مبنی داشتن محل اقامت مثل رزرو هتل، اقامتگاه بیمارستان یا… گواهی پرداخت هزینه بیمارستان الزامی است.) بیشتر بدانید: اقامت دائم ترکیه شرایط اخذ ویزای درمانی ترکیه شرایط اخذ ویزای درمانی ترکیه درمان در ترکیه با گروه مهاجرتی مهران ام زد ویزای درمانی ترکیه حتی با ارائه دعوتنامه و تمام مدارک مورد نیاز ممکن است برای همه متقاضیان صادر نشود و به همین دلیل درمانتان به تاخیر بیوفتد و آسیب جانی و مالی ببینید. برای اجتناب از این امر می توانید قبل از درخواست برای ویزای درمانی ترکیه با کارشناسان اخذ ویزا مشورت کنید و در طول مدت اخذ این ویزا می توانید از مشاوره ها و کمک های گروه ما بهره مند شوید. گروه مهاجرتی مترجمی مهران ام زد با فعالیت در زمینه مهاجرت به ترکیه و یا اخذ ویزای غیرمهاجرتی این کشور همچون ویزای درمانی ترکیه آماده همکاری و کمک به شما اتباع ایران و افغانستان عزیز می باشند. در این راستا شما می توانید از طریق واتساپ یا شماره های تماس با مشاورین ما در ارتباط باشید. جهت اخذ ویزای درمانی از ترکیه می توانید با کارشناسان و وکلای ما تماس بگیرید! 00908507629344 00905441059344

Awesome Image

دلیل انتخاب ما

دلیل انتخاب ما کسب لوح برترین شرکت مهاجرتی سال ترکیه میباشد.

Awesome Image

مشاوره مهاجرت

به راحتی با مشاوره های مستقیم ما از راه دور میتوانید در زمینه مدیکال برترین خدمات بین المللی درمانی را دریافت کنید.

Choose Layout
Main Color Scheme
CHAT