x
گروه مهاجرتی توریستی سرمایه گذاری مترجمی بازرگانی ام /زد
 • محله کارسیاکا خیبان قبرس شماره:57 طبقه دوم و سوم منطقه آلتین اردو استان اردو کشور ترکیه
 • İNFO@MZMOHAJERAT.COM
 • 8 صبح الی 19 بعد از طهر

به روز رسانی :گروه ام /زد شرکت مهران با ثبت رسمی در کشور ترکیه و مجوز فعالیتی 9797 وزارتخانه مربوطه مجوز ما

 • مهاجرت
 • تحصیلات
 • توریست
 • ویزای امریکا

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا کیست که نداند ایالات متحدۀ آمریکا، یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان به‌شمار می‌رود! نشان‌به‌آن‌نشان که تقریبا 37درصد از پراکندگی جمعیت مهاجران ایرانی در سراسر جهان نیز متعلق به همین سرزمین است؛ یعنی رقمی معادل 1.500.000 نفر! علتش هم واضح است! اقتصاد کارآمد، سیستم دانشگاهی قوی و وجود راه های متنوع برای رسیدن به این سرزمین، فکر مهاجرت را به ذهن هرکسی می‌اندازد! تازه با قانون ویزای آمریکا برای ایرانیان، شرایط مهاجرت به آمریکا ساده‌تر هم شده و تعداد متقاضیان کوچیدن به این سرزمین افزایش پیدا کرده است. بنابراین در این مطلب هم، ما تماما دربارۀ همین موضوع حرف می‌زنیم؛ یعنی روش های مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان و اتباع افغان ! این‌طور که در کنار معرفی بهترین و ارزانترین روش اخذ اقامت آمریکا، شرایط و مدارک و هزینه مهاجرت به آمریکا را هم با هر روش بیان خواهیم کرد. همراهمان باشید.
Awesome Image
راه های مهاجرت به آمریکا

راه های مهاجرت به آمریکا نمی‌دانیم می‌دانید یا نه! اما ایالات متحدۀ آمریکا،

Awesome Image
بهترین شهر آمریکا

یکی از نگرانی‌های رایج در خصوص مهاجرت به آمریکا، انتخاب شهر محل زندگی است.

Awesome Image
سوالات متداول مهاجرت

مدارک لازم برای مهاجرت به آمریکا کدام‌اند؟

تحصیل در ایالات متحده

مهاجرت تحصیلی به آمریکا یکی از روش‌های مهاجرت به آمریکا، مهاجرت از طریق تحصیل است. به جرات می‌توان گفت که این روش یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور است. کشور آمریکا با داشتن دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر که اکثر آن‌ها جزو رتبه‌های برتر جهانی هستند، اولین مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان است. دانشجویان ایرانی از گذشته تا به امروز در رقابت برای ورود به دانشگاه‌های برتر آمریکا خوش درخشیده‌اند و بسیاری از آن‌ها همچون مریم میرزاخانی، فیروز نادری، نیما ارکانی و علی خادم حسینی به دانشمندان و محققان بزرگی تبدیل شده‌اند. در این مقاله همه اطلاعاتی را که برای مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل نیاز دارید، توضیح داده‌ایم.
Awesome Image
مزایای تحصیل در آمریکا

اولین مقصد دانشجویان بین المللی جهان با بیش از ۸۰۰,۰۰۰ دانشجوی خارجی

Awesome Image
شرایط تحصیل در آمریکا

برای تحصیل در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی آمریکا باید شرایط خاصی داشته باشید.

Awesome Image
شرایط بورسیه تحصیلی در آمریکا

قطعا گرفتن فاند تحصیلی آمریکا برای شما و بسیاری دیگر از دانشجویان

توریست به ایالات متحده آمریکا

توریست به ایالات متحده آمریکا آمریکا یکی از کشورهای توریستی و بزرگ است که آغاز برنامه سفر در این کشور خیلی سخت است. شهرهای بزرگ، مدرن و شناخته شده بسیاری در این قاره قرار دارند که طیف وسیع مکانی را برای بازدیدکنندگان از سراسر دنیا ایجاد می کنند. در سواحل شرقی آمریکا، شهرهایی همچون واشینگتون دی. سی. و نیویورک قرار گرفته است که دو تجربه متفاوت از گردشگری به حساب می آیند. شهرهای لس آنجلس و سانفرانسیسکو دو نقطه عطف گردشگری در سواحل غربی آمریکا هستند. در قسمت جنوب غربی این کشور نیز شهر مشهور لاس وگاس که کویری برای زندگی است واقع شده است. همچنین شهر گرندکانیون که یکی از بزرگ ترین آثار طبیعی آمریکاست، در این ناحیه قرار دارد. از جمله جزایر بی نظیر دنیا در آمریکا می توان به جزایر شناخته شده هاوایی اشاره کرد. برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا  می توانید به شرکت گروه ام زد مهران  مراجعه کنید.
Awesome Image
شهرهای آمریکا:

یکی از شهرهای بزرگ و مدرن آمریکاست که از مناظر طبیعی زیادی

Awesome Image
جاذبه های گردشگری آمریکا

نیویورک یکی از زیباترین شهرهای آمریکا است که هر ساله گردشگران

Awesome Image
تضمین سفر به امریکا

گروه مهران مارک تجاری امک زد برترین شرکت بین المللی در ترکیه

انواع ویزای امریکا

عموما کسی که بخواهد به عنوان یک گردشگر از آمریکا بازدید کند و قصد مهاجرت به آمریکا را نداشته باشد، باید ویزای توریستی (حال ویزای موقت آمریکا یا ویزای غیر مهاجرتی آمریکا) را دریافت کند. حتی می‌تواند برای اقامت موقت، ویزای مهاجر آمریکا را دریافت کند. ویزای بازدید یا همان ویزای توریستی، برای اشخاصی صادر می‌شوند که می‌خواهند به صورت موقت برای اهداف تجاری ( ویزای دسته‌ی B-1)، اهداف توریستی (ویزای دسته‌ی B-2) یا اهداف تجاری و توریستی (ویزای دسته‌ی B-1/B-2) وارد آمریکا شوند. همچنین علاوه بر این مقاله، گروه ام زد مهران در ترکیه  با ارائه مشاوره تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه ویزای توریستی آمریکا خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان با سازمان مهاجرتی MZ TURKİYE  در ارتباط باشید.
Awesome Image
ویزای توریستی تجاری آمریکا (B-1)

برای مشورت با همکاران تجاری برای شرکت در یک کنفرانس یا نشست علمی

Awesome Image
ویزای دانشجویی

برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت امور دانشجویی مراجعه فرمایید

Awesome Image
پروسدور ویزای پناهندگی

معمولاً در این مرحله، مصاحبه حضوری با فرد پناهجو صورت می‌گیرد و

پکیج ویزای مهاجرت

پکیج ویزای مهاجرت عموما کسی که بخواهد به عنوان یک گردشگر از آمریکا بازدید کند و قصد مهاجرت به آمریکا را نداشته باشد، باید ویزای توریستی (حال ویزای موقت آمریکا یا ویزای غیر مهاجرتی آمریکا) را دریافت کند. حتی می‌تواند برای اقامت موقت، ویزای مهاجر آمریکا را دریافت کند. ویزای بازدید یا همان ویزای توریستی، برای اشخاصی صادر می‌شوند که می‌خواهند به صورت موقت برای اهداف تجاری ( ویزای دسته‌ی B-1)، اهداف توریستی (ویزای دسته‌ی B-2) یا اهداف تجاری و توریستی (ویزای دسته‌ی B-1/B-2) وارد آمریکا شوند. همچنین علاوه بر این مقاله، گروه ام زد مهران در ترکیه  با ارائه مشاوره تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه ویزای توریستی آمریکا خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان با سازمان مهاجرتی MZ TURKİYE  در ارتباط باشید.

 • مشاوره رایگان

  مشاوره تخصصی بگیرید

 • فرآیند پذیرش

  پشتیبانی از ابتدا

مشاوره رایگان

کارشناسان گروه مترجمی و مشاوره مهاجرتی ام زد مهران با مارک ثبتی در ترکیه و زیر نظر مستقیم اطاق صنایع و تجارت این کشور با کسب اجازه نامه های قانونی اماده پاسخگئیی به سوالات شما در زمینه مهاجرتی میباشند.

Awesome Image

فرآیند پذیرش

برای بررسی فرایند پذیرش پروسدور درخواست مهاجرتی شما از طرف کارشناسان مهاجرتی ما بررسی شده و در اسرع وقت نتیجه متقابلا اعلام خواهد گردید.

Awesome Image

خدمات و پردازش شامل

مجموعه شرکت های گروه مهران با عضویت در اتحادیه های مختلف و کسب استانداردهای مختلف بین المللی و حفاظت از اطلاعات شخصی شما برترین خدمات سریع و نوین را به شما مشتریان ارائه داده و در این راستا سیستم پردازش بین المللی خود را گسترش داده و به تمامی نقاط جهان برترین خدمات بین المللی را ارائه میدهد

Choose Layout
Main Color Scheme
CHAT